Stravovanie

Stravovacie zariadenie sa nachádza v hlavnej budove rekreačného strediska  FALKO-Danova a  poskytuje polpenziu  i plnú  penziu  podľa  požiadaviek  klientov. V reštaurácií je k dispozícii  cca 80 miest v jedálni  a 80 miest na krytej terase.

Aktivity

U nás sa nudiť nebudete!

K dispozícií sú  spoločenské  miestnosti, ktoré sa nevyužívajú len na hry a zábavu, ale aj na školenia, semináre a  školy v  prírode, výlety  z  detských domovov, rôznych nadácií, stretnutia seniorov a vojnových veteránov s medzinárodnou účasťou ako aj motorkárov. Pre krátenie chvíľ cez upršané dni ponúkame stolný tenis, stolný futbal, billiard a taktiež aj stolný hokej.

Opekačka

Opekačka pre 100 ľudí!

Ak máte radi opekanie alebo posedenie v prírode ponúkame Vám drevený altánok s ohniskom o kapacite cca 100 ľudí.

Športové aktivity

Široké športové vyžitie!

V letnom období je tu futbalové  alebo volejbalové ihrisko, turistické a cyklistické trasy, hojdačky, malá lanovka a pre náročnejších veľká lanovka. Pre tých, ktorí radi zdolávajú prekážky je v areáli lanové centrum.

V zimnom  období  môžu návštevníci  využiť dva lyžiarské vleky. Prvý pre 840 osôb/hod. na dĺžke 730m s prevýšením 170m - svah  je vhodný pre  náročných lyžiarov. Druhý vlek s kapacitou  600 osôb/hod. v dĺžke 380m  má  výškové  prevýšenie 75m -  je pripravený    najmä pre výučbu lyžovania a pre menej náročných lyžiarov. Samozrejme myslíme aj na    na  menších  lyžiarov, ktorým  slúži  malý  vlek (deti od 5-10 rokov)  v  dĺžke  100m  a pre    najmenších (deti od 2-4 roky) je atrakciou  kolotoč na lyžiach s  pohyblivými rukoväťami   pre deti  na osvojenie  základov lyžiarskej techniky. Ako  v správnom  zimnom  období tu    nesmie chýbať ani ľadová plocha.